Idea Black (750 ML) - impregnat do czarnych kamieni

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 189,00 zł 189.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

IDEA BLACK - BELLINZONI

Impregnat do kamienia czarnego. Idea Black zawiera czarny pigment przez co zalecany jest do zdecydowanego pogłębiania koloru czarnych kamieni np. granitu, bazaltu itp. Szczególnie zalecany do intensyfikowania koloru kamienia polerowanego jak i naturalnego z wykończeniem surowym, płomieniowanym, szczotkowanym oraz innych, gdzie uzyskanie głębokiej czerni przy pomocy innych środków nie przynosi oczekiwanych efektów. Idea Black pogłębia kolor kamienia, pozwala "zamaskować" rysy, pewne niedoskonałości i inne defekty.

Aplikacja. Podłoże musi być suche i czyste, pozbawione wszelkich plam, resztek zapraw budowlanych itp., gdyż usunięcie ich po impregnacji będzie bardzo utrudnione. Produkt nakładać w sposób jednorodny, ręcznie przy ściereczki z mikrofibry, wałka, pędzla lub aplikatora do impregnatów. W trakcie impregnacji należy nieznacznie dociskać narzędzie, tak aby ułatwić wnikanie środka w strukturę materiału. Pozostawić do wyschnięcia na 12-24 godz. W przypadku kamienia bardzo porowatego należy nałożyć drugą warstwę w odstępie 24 godz. Ruch pieszy możliwy po 12 godz.

Zużycie: 15-20 m2/litra przy jednokrotnym naniesieniu

Uwagi. Produktu nie rozcieńczać. Czas całkowitej polimeryzacji 7 dni. Przed zastosowaniem należy bezwzględnie wykonać próbę na niewielkim fragmencie, celem oceny efektu ostatecznego.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl