NATURE OIL - OLEJ DO DREWNA Z EFEKTEM OŻYWIENIA KOLORU

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 239,00 zł 239.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

FILA NATURE OIL

OLEJ DO DREWNA I PODŁOŻY DREWNOPOCHODNYCH Z EFEKTEM OŻYWIENIA KOLORU

STOSOWANIE:

FILA NATURE OIL jest ochronnym olejem impregnującym na bazie olejów roślinnych, który po naniesieniu wnika głęboko w strukturę materiału. Może byś stosowany do podłoży drewnianych, drewnopochodnych (np. deski i panele tarasowe), drewnopodobnych jak też do terakoty i cegły oraz do niektórych rodzajów kamienia naturalnego (do tych o ciemnej kolorystyce i pozbawionych jasnych użyleń, np. wapienie, łupki itp.). Może być stosowany jako bazowe wykończenie, jak też, w zależności od potrzeb dodatkowo wykończony woskiem do drewna lub olejem.

Produkt wnika w strukturę materiału zachowując jednak jego paroprzepuszczalność. Nie tworzy tłustej powłoki. Wyrównuje chłonność materiału jednocześnie znacznie ożywiając jego kolor naturalny.

Produkt ekologiczny na bazie olejów roślinnych (olej drzewa teakowego i drzewa tung) i żywic naturalnych.

APLIKACJA:

Nie rozcieńczać. Gotowy do użycia.

W przypadku aplikacji na podłoża drewniane, powierzchnię należy dobrze odtłuścić i oczyścić (np. FILA PS/87 PRO, FILA CLEANER), a w razie potrzeby oszlifować papierem do drewna o granulacji max. 180. Nanieść dwie warstwy oleju FILA PRO130 przy pomocy pędzla, aplikatora FILA wmasowując nadmiar produktu w podłoże przy pomocy miękkiej szmatki. Druga warstwę nanieść w odstępie 2-3 godzin.

W przypadku drewna wewnątrz budynku można nanieść warstwę wykończeniową oleju PARQUET NATURE lub tez warstwę wosku FILAWOOD (w przypadku mebli itp.).

W przypadku kamienia naturalnego, terakoty i cegły jako warstwę końcową można zastosować wosk w paście FILA NATURWAX lub woski w płynie FILA MATT, FILA SATIN lub FILA LONG LIFE (efekt połysku).

UWAGI:

Nie stosować do kamieni o jasnym wybarwieniu.

W przypadku podłoży o niskiej chłonności produkt można rozcieńczyć środkiem FILASOLV

Zawsze należy wykonać próbę na niewielkim fragmencie podłoża celem oceny efektu ostatecznego.

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl