Strong 2000 (1 L) - impregnat wzmacniający

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 149,00 zł 149.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

STRONG 2000 - Bellinzoni

- Impregnat na bazie żywic siloksanowych, do kamienia naturalnego.

- Środek impregnująco - konsolidujący do kamienia naturalnego.

- Zapobiega wnikaniu w strukturę kamienia wody i wilgoci również tej z kwaśnych deszczy.

- Wzmacnia strukturę kamienia.

- Znacząco wzmacnia strukturę kamienia słabego, porowatego lub osypującego się.

- Zapobiega zwapnianiu się marmuru, trawertynu i wapienia na skutek działania czynników atmosferycznych, smogu i kwaśnych deszczy.

- Nie zmienia wyglądu zabezpieczanej powierzchni, niemniej z racji na mnogość dostępnych na rynku kamieni, każdorazowo przed zastosowaniem należy wykonać próbę na niewielkim fragmencie.

Aplikacja. Podłoże musi być suche i czyste, pozbawione wszelkich plam, resztek zapraw budowlanych itp., gdyż usunięcie ich po impregnacji będzie bardzo utrudnione. Produkt nakładać w sposób jednorodny, ręcznie przy  pomocy gąbki, wałka, pędzla lub aplikatora do impregnatów. W przypadku kamienia bardzo porowatego należy nałożyć drugą i ewentualnie również trzecią warstwę w odstępie 20 minut każda, aż do całkowitego nasycenia podłoża. Małe elementy z kamienia można zabezpieczać poprzez zanurzenie. Ruch pieszy możliwy po całkowitej polimeryzacji tj. po 24 godz.

Zużycie: Granity 15-25 m2/litra. Wapienie, piaskowiec, marmur, podłoża cementowe 5-15 m2/litra przy jednokrotnym naniesieniu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl